Кріпильні та герметизуючі матеріали

Самонаріз сталевий
Поверхня оцинкована і пофарбована. Наконечник – свердло, шестигранна головка з хрестоподібним шліцом.Крок різьби – великий. Пофарбований згідно системи кольорів RAL. Товщина гумової прокладки 2,4-2,8мм.

Розмір 4,8*35мм

Застосовується для кріплення металочерепиці та металопрофілю до дерев’яних і металевих покрівельних конструкцій.

Розмір 4,8*19мм

Застосовується для кріплення металопрофілю та штахет до металевих конструкцій.

Універсальний ущільнювач
Виготовляють з пінополіуретану EL2240 (поролону), з боку основи він має самоклеючий шар на основі акрилового клею, захищений антиадгезійним папером, що істотно полегшує його монтаж.Застосовують на елементах, розташованих горизонтально між коньком, єндовою та металочерепицею або покрівельним профнастилом в багатоскатних шатрових дахах.

Універсальний ущільнювач зберігає свої еластичні властивості в інтервалі температур від -30° С до +80° С.

Розмір ущільнювача – 1м.п.

Бітумна стрічка
Складається з спеціального бітуму, модифікованого синтетичним каучуком і високо-клейкими полімерами, покрита алюмінієвим листом.Клейка сторона захищена силіконовою плівкою.

Стрічка призначена для захисту матеріалів пластику, дахових покриттів, ущільнення коминів, стиків стін  та вікон.

Розмір рулону 15см. – ширина та 10 м.п – довжина.

Стрічка К2
Двостороння клейка стрічка, що виготовляється з бутилкаучуку.Застосовується для з’єднання двох полотнищ пароізоляційних плівок між собою, а також для заклеювання отворів, порізів на полотнищі плівки.

Крім того, стрічка К-2 використовується для приклеювання полотнища плівки до дерева, заліза, пластику.

Розмір: 15 мм х 45 м

Підконькова стрічка
Виготовляють із плісированої алюмінієвої жесті з самоклеючими полосами вкритими клеєм на основі бутилу та покрита поліестровою фарбою.Ця стрічка служить для вентиляції покрівлі і оберігає від проникання снігу під неї до тепло та гідроізолюючих матеріалів.

Між клейкими полосами знаходиться супердифузійна мембраня, яка прикріплена до алюмінієвої жесті за допомогою спеціального термоклею, а також прошита двома рядами ниток із поліестру, стійких до атмосферних коливань.

Розмір рулону 23см. – ширина та 5 м.п – довжина.

Вентиляційний вихід DECO DACH
Це система вентиляції підпокрівельного простору і внутрішніх приміщень через виходи на покрівлі.Вентиляція покрівлі усуває надмірну вологість і захищає всю конструкцію від грибка і цвілі.

Вентильований підпокривельний простір служить додатковим теплоізолятором і продовжує термін життя покрівельної конструкції.

Передова вентиляція внутрішніх приміщень за допомогою вентивиходов, розташованих на покрівлі, позбавляє будинок від шкідливих випарів, пилу і неприємних запахів. При цьому, створюється природна тяга, яка прискорює заміну повітря в будинку.

Розчин для реставрування покрівельних листів, пофарбованих поліестровим, поліуретановими фарбами, покритих пластизолом, пластиком PCV, PVF2.Дана фарба для даху безпечна для навколишнього середовища, не містить толуолу.