Водостоки Bryza

ВОДОСТІЧНА СИСТЕМА BRYZA – це новітній продукт із стабільною позицією на ринку, впроваджений в продаж на початку 2004 року.  Аналіз систем, що вже існують до цього часу, дозволив створити новаторський продукт, що виключає їх недосконалість. Інженерне знання, сучасна технологія, а також висока компетенція, посилена багатолітнім досвідом в переробці синтетичних матеріалів, принесли плоди в створенні прекрасного продукту надійної марки і високої якості серед подібних систем.
Водостічні системи BRYZA призначені для відводу води з даху будинків та споруд будь-якого архітектурного планування.  Елементи і деталі системи виконані з високоякісного ПВХ, до складу якого входять спеціальні добавки, які забезпечують підвищену пластичність матеріалу. Вироблені з ПВХ елементи характеризує невелика маса, повна стійкість до атмосферних умов, стійкість кольорів, підтверджена лабораторними дослідженнями і тестами старіння, зробленими згідно з вимогами норм: PN-EN 607:2005, PN-EN 1462:2005, PN-EN 12200-1:2002.Перевагами водостічних систем BRYZA є зручність і простота монтажу,  стійкість до впливу негативних зовнішніх факторів, несхильність корозії, стійкість фарбування елементів конструкції до впливу ультрафіолетових випромінювань протягом усього терміну служби. Стримана елегантність класичних форм, легкість монтажу і гамма семи кольорів в чотирьох розмірах, дозволяє задовольнити будь-які вимоги споживача.
КОЛЬОРОВА ГАМА 
Схема з’єднання елементів

Визначення правильного розміру
Обираючи водостічну систему, треба визначитись, чи ринви і водостічні труби зможуть надійно зібрати воду з поверхні даху будинку. Для цього необхідно розрахувати Ефективну Поверхню Даху (ЕПД).Слід використовувати формулу: ЕПД = (В + С/2)* довжина даху (м2)

В – горизонтальна відстань від кута до гребеня (м)

С – висота даху (м)

BRYZA пропонує повну систему, що складається з напівкруглих ринв діаметром 75, 100, 125, 150 мм, комплекту з’єднувачів і водостічних труб трьох діаметрів 63, 90, 110 мм.

ЗАСТОСУВАННЯ:Компанія пропонує системи для різних застосувань:

 

СИСТЕМА 75
Ринва 75 мм з водостічною трубою 63 мм
Малі житлові будинки, сараї, гаражі, балкони і мансарди

СИСТЕМА 100

Ринва 100 мм з водостічною трубою 90 мм
Сімейні будинки, малі і середні склади, комерційні і промислові будівлі, громадські будівлі

СИСТЕМА 125  

Ринва 125 мм з водостічною трубою 90 мм
Одно- та багатоквартирні будинки, склади,
громадські будівлі, промислові та комерційні об’єкти

СИСТЕМА 150

Ринва 150 мм з водостічною трубою 110 мм
Великі об’єкти житлового, промислового та комерційного призначення

 

Правила та інструкція по монтажу
 Монтаж і дія водостічної системи ПВХ відрізняється від традиційних водостічних систем тим, що враховує явище  термічного подовження елементів системи. Це здійснюється через відповідну конструкцію фасонних виробів, яка забезпечує компенсацію температурних змін довжини водостічних і зливних труб. У водостічних трубах компенсацію змін довжини отримують завдяки рухомому з’єднанню ринви з фасонними виробами укомплектованими прокладками, а в зливних трубах через монтажний отвір на з’єднанні труби – з’єднувач труби. Крім того, підтримуючі елементи, такі як кронштейни та хомути, дозволяють переміщення водостічних труб і ринв при нагріванні.Монтаж ринв відбувається за допомогою з’єднань, які ущільнені гумовими прокладками та защіпаються. Цей вид з’єднання простий і гарантує повну надійність кріплення. Монтаж водостічних труб відбувається по принципу стаканного з’єднання без прокладок. Описані види з’єднань запобігають термічній деформації водостічної системи. Мінімальна температура монтажу водостічної системи BRYZA не повинна бути нижчою, ніж 0 градусів.

Водостічні труби під навісом повинні бути змонтовані так, щоб були захищені від навантаження снігу, який звалюється з даху.

Правильний монтаж повинен забезпечувати захист ринви від ударів снігу, який скочується  з даху.

Верхня брівка вивиху ринви не повинна бути далі уявного продовження поверхні даху, що видно на малюнку.

Інструкції по монтажу водостічної системи BRYZA:

 – Кронштейни ПВХ слід монтувати прямо до лобової дошки. Відстань між кронштейнами має становити 50 см.

– Монтаж ПВХ та металевих кронштейнів слід починати від вкладки вивиху ринви в передній носик кронштейна, отже направляємо внутрішню частину ринви під задній носик

– З’єднання ринви монтуємо разом з ринвою, направляючи передній вивих ринви в з’єднання. Отже задню частину ринви направляємо під носик з’єднання. Краї ринви повинні знаходитися за 5 мм перед обмежувачами.

– Зливні труби з’єднуємо з’єднанням водостічної труби до стіни. Хомут в зливній трубі слід монтувати не рідше ніж кожні 2 метри.

– У нижній частині монтуємо ревізію, яка дозволяє проводити чистку водостічних труб, а також збирати дощову воду в окрему ємність.   Закінчення зливної труби з’єднуємо з дощовим обладнанням або монтуємо водовідвідне коліно.