Мінеральна вата ROCKWOOL

Мінеральна вата (мінвата) ROCKWOOL

 

Утеплювач з мінвати або мінеральна вата — це волокнистий теплоізоляційний матеріал. Мінеральний  утеплювач виготовляють виключно з мінеральної основи. В основному це силікатні розплави гірських порід.  У нас ви можете купити мінераловатний утеплювач Rockwool (Роквул).

 

вата Роквул

Мінвата ROCKWOOL як продукт натуральний, неорганічний, отримуваний в результаті плавки мінеральних порід (базальт) є повною мірою екологічним, натуральним теплоізоляційним матеріалом.  Переваги матеріалу. На утеплювач Rockwool не впливає сезонність, тому він не міняє своїх первинних властивостей за весь період експлуатації. Хімічна нейтральність.Минвата (мінераловатний утеплювач) Роквул не впливає на інші будівельні матеріали і не чутливий до їх дії. Біологічна стійкість. Вона також володіє біологічною стійкістю, тобто не створює умов для розвитку мікроорганізмів і не гниє.

 

 Конструкції, ізольовані мінватою, пропускають водяну пару – “дихають”. У зовнішніх стінах не скупчується волога, що подовжує їх термін експлуатації. Хороша пружність на стискування або розриви.

Вогнестійкість. Мінвата ROCKWOOL не горюча і є перешкодою для поширення вогню. Вона витримує температуру понад 1000 °С. Ізоляція з мінвати ROCKWOOL не вимагає спеціального захисту, якщо вона виконана відповідно до будівельних норм і рекомендацій виробника. В результаті утеплення мінватою ROCKWOOL досягається економія палива.

 

ROCKMIN

ROCKMIN

 

Негорюче утеплення та акустична ізоляція:

– вентильованих покриттів та дахів,
– дерев’янного брусового перекриття,
– підвісних стель,
– легких каркасних стін та перегородок,
– підлогового бруса.

 

 

DOMROCK

DOMROCK

 
 
Негорюче утеплення та акустична ізоляція:

– вентильованих покриттів та дахів,
– дерев’янного брусового перекриття,
– підвісних стель.
 

 

 

 

 MEGAROCK

  MEGAROCK

Негорюче утеплення та акустична ізоляція:

– мансард, скатних покрівель та горищ,

– дерев’янного перекриття,
– підвісних стель,.
 
 
 
 
 
 

 ROCKTON

  ROCKTON
 
 Негорюче утеплення та акустична ізоляція:
– багатошарових стін,
– жилих мансард,
– балочного та підлогового перекриття,.
 
 
 

FASROCK

  FASROCK
 
Негорюче утеплення та акустична ізоляція:
– зовнішніх стін,
– каркасних стін,
– гаражних та підвальних приміщень,.
 
 
 
 
 Мінеральна вата ROCKWOOL доступна у таких видах: rockmin, rockton, megarock, fasrock, domrock, spodrock, monrock, dachrock, stroprock, wentirock, panelrock, superrock та firerock.
мінеральна вата, мінвата Rockwool

Відмінна теплоізоляція і звукоізоляція. Мінвата роквул взимку затримує в будинку тепло, влітку захищає від жари і добре поглинає звуки. Застосовується для утеплення полови, стенів, мансардних приміщень, дахів; технічної ізоляції.

Чудовим аналогом Rockwool – мінеральна вата ТЕХНОНІКОЛЬ.

 Про наявність та терміни виконання замовлення стостовно утеплювача rockwool – звертайтесь до наших менеджерів.